Miraxi jõulumenüü

Mirax Christmas Menu Side

Idee

Mirax Catering’i jõulumenüü loodi pühademeeleolu esilekutsumiseks ja nende eriliste pühadepakkumiste tutvustamiseks Norras. Eesmärk oli luua menüü, mis oleks nii kutsuv kui ka funktsionaalne, võimaldades klientidel hõlpsalt sirvida ja valida erinevate traditsiooniliste ja uuenduslike jõuluroogade vahel. Kujundus püüdis püüda jõulu olemust pidulike elementide kaudu, säilitades samal ajal Mirax Catering’ilt oodatava elegantsi ja professionaalsuse.

Protsess

Adobe InDesign valiti selle projekti jaoks tänu oma suurepärastele paigutusvõimalustele ja võimele integreerida keerukaid kujundusi ja teksti sujuvalt. Kujundusprotsess algas menüü struktuuri määratlemisest, tagades, et kõik esemed oleksid selgelt ühel leheküljel esitatud, et vältida lugeja ülekoormamist.

Kaasasime traditsioonilisi jõulumotiive, nagu lumehelbed, põhjapõdrad ja jõulukaunistused, et luua rõõmsameelne ja hooajaline meeleolu. Värviskeem valiti peegeldama jõuluvärve peenelt, ilma teksti loetavust kahjustamata – kasutades valgeid, punaseid ja rohelisi toone, et täiendada pidulikku teemat.

Tüpograafia valiti hoolikalt lihtsaks lugemiseks, kasutades elegantseid ja lihtsaid fonte, mis täiendasid üldist kujundust, konkureerimata dekoratiivsete elementidega. Iga menüü osa oli selgelt märgistatud ja loogiliselt korraldatud, et hõlbustada navigeerimist.

Graafilised elemendid paigutati läbimõeldult, et suurendada pidulikku tunnet ilma lehekülge üle koormamata. Lõpptulemuseks oli visuaalselt atraktiivne, kergesti loetav üheleheküljeline jõulumenüü, mis tasakaalustas suurepäraselt pidulikkust ja Mirax Catering’i professionaalset kuvandit. See menüü ei olnud mitte ainult praktiline tööriist pühadetoitude valimiseks, vaid ka dekoratiivne element, mis võis täiustada jõuluõhtusöögi kogemust.

Mirax Christmas Menu Angle
Mirax Christmas Menu Front
Mirax Christmas Menu Side