Meist

Meie pühendunud meeskond, asukohaga Tallinna südames Eestis, on muutnud hobi armastatud ametiks. Üle 8-aastase kogemusega graafilises disainis on meie teekond kaugel lõpust. Meie hubane Põhja-Euroopa kontor, mida toidavad kohv ja mitmekesised kliendiprojektid, on loovuse häll. Valdadades inglise, eesti ja vene keelt, laiendame pidevalt oma keeleoskusi, kasutades vajadusel tööriistu nagu DeepL, et tagada täpsus. Meie meeskonna keskmine vanus on 30, ületades põlvkondade lõhe, et tabada kõikide projektide olemust. Tuntud oma efektiivsuse poolest, töötame märkimisväärse kiirusega 55 sõna minutis, valmis ellu viima teie visiooni.

Meie eesmärk

Meie eesmärk on saada tunnustatud kui juhtiv disainiagentuur üle maailma, tuntud meie võrdlematu loovuse, murrangulise innovatsiooni ja olulise mõju poolest. Oleme pühendunud tihedale koostööle oma klientidega, muutes nende visioonid reaalsuseks ja edendades äriedu loominguliste disainilahenduste kaudu. Meie ühine eesmärk on kujundada tulevikku, kus disain ületab esteetilist ilu, lahendab aktiivselt väljakutseid ja annab positiivse panuse meie maailma. Omaks võttes innovatsiooni disainis, pühendume projektidele, mis mitte ainult ei köida tähelepanu, vaid toovad kaasa ka käegakatsutavaid tulemusi, luues mõjusaid disainilahendusi äriedu saavutamiseks

Brändimine ja kujundus

Meie brändingu ja disainiteenused ühendavad loovust, strateegilist planeerimist ja sügavat mõistmist teie brändist ning selle sihtrühmast. Meie kogenud ekspertide meeskond on pühendunud teiega koostööle, et luua ainulaadne brändiidentiteet ja visuaalne keel, mis eristab teie ettevõtet konkurentidest selgelt. Rõhutades brändiidentiteedi arendamist ja loovaid disainiteenuseid, tagame, et teie bränding kõnetab sügavalt teie publikut ja kehastab teie põhiväärtusi, luues tugeva vundamendi teie brändi edule.

Uurimis- ja arendustegevus

Meie disainiagentuuris usume, et erakordne disain saab alguse sihtrühma ja nende vajaduste süvendatud mõistmisest. Seetõttu investeerime ressursse uurimis- ja arendustegevusse, et kujundada meie disainilähenemist, tagades, et iga ettevõetud projekt põhineb teadmistel ja strateegilisel mõtlemisel. Pühendumine teadmistepõhisele disainistrateegiale garanteerib, et me mitte ainult ei vasta nende ootustele, keda teenime, vaid ületame neid, muutes iga ettevõtmise teadliku disaini jõu tunnistajaks.

Meie lähenemine

Meie disainiagentuuris peame oluliseks, et iga disainiprojekt väärib ainulaadset ja ühist lähenemist. Siin on metodoloogiad, mida järgime igas projektis:

01. Kirjeldus

Alustame projekti vajaduste, eesmärkide ja visiooni põhjalikust mõistmisest. Põhjalikud küsimused ja tihe koostöö aitavad meil luua selge lähteülesande, mis määratleb projekti ulatuse, ajakava ja oodatavad tulemused kohe algusest peale.

02. Uuring

Lähteülesande valmimisel sukeldume süvauuringutesse, et täielikult mõista sihtrühma, tööstust ja konkurente. See faas informeerib meie disainiprotsessi, võimaldades meil teha teadlikke, andmepõhiseid loomingulisi otsuseid.

03. Loomine

Kindla arusaamaga teie vajadustest ja sihtrühmast alustame loomefaasi. Meie meeskond arendab erinevaid disainikontseptsioone, mis peegeldavad teie visiooni, mida me koos teie tagasiside põhjal täiustame, et valida optimaalne kontseptsioon.