Veebiarendus

Valmis oma äri tõstma? Tutvuge Mitra Consulti tipptasemel veebiarendusteenustega! Pakume laia valikut lahendusi, alates haaravast veebikohalolust kuni müügile suunatud platvormideni, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele, olgu selleks lihtne veebileht või keerukas e-kaubanduse platvorm.
Mitra Consult OÜ Web Design Services

Veebiarenduslahendused

Tere tulemast Mitra Consult’i, teie esmavalikuks veebiarenduses Tallinnas ja üle kogu Eesti. Me armastame töötada WordPressiga ja luua kohandatud veebisaite, mis ei näe mitte ainult head välja, vaid toimivad ka suurepäraselt. Meie meeskond on kursis digimaailma viimaste trendidega, tagades, et teie veebisait oleks võimalikult kasutajasõbralik. Olgu tegemist uue algusega või sooviga oma veebiruumi elavdada, meil on WordPressi oskused, et teie sait särama panna. E-kaubandus on meie kirg. Loome teenuseid, mis viivad teie äri järgmisele tasemele. Olgu selleks e-kaubanduse sait, mis suurendab teie müüki, või kohandatud projekt, mis toob esile teie brändi eripära, meie eesmärk on tipptase ja uute ideede elluviimine. Meie lähenemine katab kõik, mida vajate võiduka veebikohalolu saavutamiseks, tagades, et te paistate digimaailmas silma.

Tugi ja hooldus

Mitra Consult’is ei keskendu me ainult uute läikivate veebisaitide ehitamisele; oleme siin ka nende eest hoolitsemiseks. Teame, et veebisaidid vajavad värskuse ja sujuva töö säilitamiseks pidevat hoolt ja tähelepanu. Seetõttu panustame täielikult teie saidi toe ja hoolduse pakkumisse, et see püsiks ajakohane viimaste tehnoloogiate ja uuendustega. Oleme uhked pakkuda tipptasemel teenust ja tuge, mitte ainult Tallinnas, vaid kõikjal. Me võtame aega, et tõeliselt mõista teie ja teie ettevõtte eesmärke, kohandades meie abi just teile sobivaks. Olgu vajaduseks lihtne veebisaidi täiustus või keerukas e-kaubanduse seadistus, meie meeskond on valmis hüppama sisse ja muutma teie veebiunelmad reaalsuseks. Soovite teada, kuidas Mitra Consult võib tõsta teie veebikohalolu? Võtke ühendust ja räägime, kuidas viia teie digimäng järgmisele tasemele!

WordPress

Spetsialiseerudes WordPressi arendusele, loome kohandatud veebisaite, mis paistavad silma digitaalses sfääris. Meie ekspertmeeskond loob lahendusi, mis on visuaalselt köitvad ja optimeeritud jõudluse ning kasutajakogemuse jaoks. Kohandatud vastavalt konkreetsetele vajadustele, tagame, et teie brändi digitaalne kohalolu on tugev, turvaline ja innovatsiooni esirinnas.

E-Commerce

Meie e-commerce lahendustes oleme parimad, luues platvorme, mis suurendavad müüki ja tõhustavad kliendisuhtlust. Integreerides uusimaid veebipoodide tehnoloogiaid kohandatud disainiga, on meie e-commerce veebilehed kasutajasõbralikud ja keskendunud konversioonile. Muutke oma veebimüügi strateegiat platvormiga, mis on loodud märkimisväärseks kasvuks ja edukuseks.

Hooldus

Mõistes veebisaidi hoolduse tähtsust, pakume põhjalikku tuge, et tagada teie saidi tipptasemel toimimine. Regulaarsete uuenduste, turvakontrollide ja tehniliste optimeerimistega jääb teie veebisait asjakohaseks ja tõhusaks. Meie meeskond pakub sujuvat pidevat abi, muutes veebisaidi ülalpidamise muretuks ja tõhusaks.

Kontakt

Kasvatame koos teie brändi