YourGlobalEye visiitkaart

YourGlobalEye Business Card

Tootedisain

YourGlobalEye visiitkaart esitleb puhtat ja professionaalset pilti müügiuuringute platvormi üldjuhile. Kaardi disain, millel on julged sinised plokid, peegeldab ettevõtte analüütilist ja täpset lähenemist turu-uuringutele. Logo paigutamine silmapaistvasse kohta tugevdab brändi identiteeti, samas kui kontaktandmed on korraldatud kiireks ja selgeks suhtlemiseks.

Valge ruumi kasutamine kesksete detailide ümber parandab loetavust, muutes kohe selgeks, keda kaart esindab ja kuidas nendega ühendust võtta. See otsekohene disainilahendus rõhutab ettevõtte keskendumist tõhususele ja otsesele suhtlemisele, mis on võtmeomadused müügiuuringute valdkonnas.

Protsess

Valmistatud Adobe Illustratoriga, see kaart on keerukate trükidisaini tehnikate tulemus. Illustratori võimalused tagavad, et värvid, tekst ja graafika säilitavad oma terviklikkuse trükivormis, mis on oluline brändimaterjalide ühtsuse säilitamiseks.

YourGlobalEye visiitkaardi kujundamise protsess oli tasakaalu leidmine esteetilise atraktiivsuse ja funktsionaalse lihtsuse vahel. Tulemuseks on brändi käegakatsutav esitus, mis kajastab YourGlobalEye professionaalsust ja selgust nende teenustes.

YourGlobalEye Business Card