Mirax Catering Menüü

Mirax Catering Menu Front

Idee

Mirax Cateringi menüü kujundus, mis on juhtiv toitlustusteenus Norras, keskendus lihtsuse ja juurdepääsetavuse kontseptsioonile. Arvestades, et toitlustusmenüüd peavad olema nii informatiivsed kui ka hõlpsasti navigeeritavad erinevate ürituste korraldajate ja klientide jaoks, püüdis Mirax Catering esitada oma pakkumised selgelt ja lühidalt. Menüü pidi esitama mitmesuguseid toiduvalikuid, alates eelroogadest ja võileibadest kuni salatite ja pearoogadeni, kõik ühel leheküljel, et hõlbustada kiiret otsustamist.

Protsess

Kujundusprotsess viidi läbi Adobe InDesigni abil, mis on tuntud oma tugeva paigutustööriistade ja võime poolest hõlpsasti käsitleda keerulisi tekste ja graafikat. Alustasime struktureeritud vormingu paigutamisest, mis jagaks toidud selgelt määratletud sektsioonidesse, igal sektsioonil loetavad pealkirjad, mis juhendaksid lugejat menüü kaudu vaevata.

Valisime keha teksti jaoks puhta, sans-serif fondi, et parandada loetavust, ja kasutasime rasvaseid pealkirju, et luua visuaalne hierarhia, mis juhib metoodiliselt tähelepanu igale sektsioonile. Värviskeem hoiti minimaalne, kasutades Mirax Cateringi brändi värve, et säilitada professionaalne ja ühtne välimus.

Paigutus kujundati printimise sõbralikuks, tagades, et menüüd oleks lihtne printida ja jagada üritustel või kliendikohtumistel. Graafilisi elemente kasutati säästlikult, kuid tõhusalt, et lisada visuaalset huvi ilma sisu üle koormamata. Lõpptulemus oli sujuv, üheleheküljeline menüü, mis võimaldas klientidel kiiresti mõista Mirax Cateringi pakkumisi ilma tarbetu keerukuseta.

Mirax Catering Menu Side
Mirax Catering Menu Front